Umalo otkazan meč u Brazilu zbog pčela

Mar 2013 | Fudbal Vesti | 0 komentara. Ostavi komentar!

Meč brazliskog šampionata između Ponte Prete i Atletiko Sorokabe, igran za vikend, kasnio je sa početkom iz nesvakidašnjeg razloga.

Pčele

Naime, na stadionu “Moises Lukareli”, kolonija pčela se smestila na prečku jednog gola, pa su morali da intervenišu istrebljivači, pa čak i vatrogasci. Korišćeni su bacači plamena, dim i hemikalije kako bi se pčele uklonile sa okvira gola i obezbedili uslovi za normalno odigravanje utakmice.

Kada su se stekli potrebni uslovi meč je odigran, a domaća Ponte Preta je imala više uspeha i slavila rezultatom 2:1. Strelci za domaće bili su Kleber u 15. i Vilijam u 27. minutu, dok je poraz Atletika ublažio Velington golom u 50. minutu susreta.