Last update time : 10:11
Champions League - Group A October 1
18:45 Atletico Madrid ? - ? Juventus
18:45 Malmo FF ? - ? Olympiakos
Champions League - Group B October 1
18:45 Basel ? - ? Liverpool
18:45 PFC Ludogorets Razgrad ? - ? Real Madrid
Champions League - Group C October 1
16:00 Zenit St. Petersburg ? - ? Monaco
18:45 Bayer Leverkusen ? - ? Benfica
Champions League - Group D October 1
18:45 Anderlecht ? - ? Borussia Dortmund
18:45 Arsenal ? - ? Galatasaray
England - Championship October 1
18:45 Leeds United ? - ? Reading
18:45 Wolverhampton Wanderers ? - ? Huddersfield Town
19:00 Fulham ? - ? Bolton Wanderers
Italy - Lega Pro:: group A October 1
18:30 Albinoleffe ? - ? Arezzo
Germany - Regionalliga Nord October 1
17:30 Werder Bremen II ? - ? Cloppenburg
Belgium - Belgacom League October 1
Postp. Tubize ? - ? St.Truiden
Portugal - Segunda Liga October 1
maç oynanıyor... 12' Benfica B 0 - 0 Santa Clara
15:00 Atletico ? - ? Oliveirense
15:00 Chaves ? - ? U. Madeira
15:00 Freamunde ? - ? Sp.Covilha
15:00 Tondela ? - ? Sporting CP B
15:00 Viseu ? - ? Maritimo B
15:00 Vitoria de Guimaraes B ? - ? Beira-Mar
17:00 Portimonense ? - ? FC Porto B
19:30 Olhanense ? - ? Farense
Denmark - 2nd Division:: east October 1
16:30 Hvidovre IF ? - ? HIK
Russia - 2nd Division:: south October 1
11:00 Anzhi Makhachkala II ? - ? FK Taganrog
11:00 Terek Grozny II ? - ? Mashuk-KMV
12:00 Alania-D Vladikavkaz ? - ? Astrakhan
12:00 Druzhba ? - ? Biolog Novokubansk
12:00 FC Krasnodar II ? - ? FC Zhemchuzhyna Yalta
12:00 FC Rotor Volgograd ? - ? Dinamo Stavropol
12:00 Sochi ? - ? Chernomorets N.
14:00 Afips Afipsky ? - ? Torpedo Armavir
14:00 Spartak Nalchik ? - ? Mitos
15:00 FC SKCHF Sevastopol ? - ? Vityaz Krymsk
Montenegro - Cup October 1
14:00 Berane ? - ? Sutjeska Niksic
14:00 Buducnost P. ? - ? Mogren Budva
14:00 Grbalj Radanovici ? - ? Mornar
14:00 Ibar Rozaje ? - ? Igalo
14:00 Ibar Rozaje ? - ? Petrovac
14:00 Petrovac ? - ? Pljevlja FK
14:00 Rudar Pljevlja ? - ? Bratstvo Cijevna
14:00 Zeta Golubovci ? - ? Decic Tuzi
Albania - Cup October 1
12:30 Ada Velipoje ? - ? Kastrioti
12:30 Beselidhja Lezhe ? - ? Teuta
12:30 Burreli ? - ? Lushnja
12:30 Dinamo Tirana ? - ? Apolonia
12:30 Himara ? - ? Skenderbeu
12:30 Iliria Fushe-Kruje ? - ? Partizani
12:30 Kamza ? - ? Flamurtari
12:30 Luftetari Gjirokaster ? - ? Bylis B.
12:30 Mamurrasi ? - ? Vllaznia
12:30 Naftetari Kucove ? - ? Laci
12:30 Pogradeci ? - ? Butrinti Sarande
12:30 Shkumbini ? - ? Elbasani
12:30 Sopoti Librazhd ? - ? Tirana
12:30 Tomori B. ? - ? Terbuni Puke
12:30 Veleciku Koplik ? - ? Besa
12:30 Vora ? - ? Kukesi
South America - Copa Sudamericana October 1
22:30 Bahia ? - ? Universidad Cesar Vallejo
October 2
01:00 Atletico Nacional ? - ? Vitoria
01:00 Emelec ? - ? Goias
Argentina - Primera:: apertura October 1
21:00 San Lorenzo ? - ? Olimpo
Argentina - Primera B Nacional October 1
18:30 Crucero del Norte ? - ? Sportivo Belgrano
22:00 All Boys ? - ? Sarmiento
23:30 Deportivo Santamarina ? - ? Atletico Tucuman
23:30 Union ? - ? Patronato de Parana
October 2
00:00 Boca Unidos ? - ? Colon
00:00 Independiente Rivadavia ? - ? Huracan
00:00 Instituto ? - ? Guarani Antonio Franco
00:30 Gimnasia J ? - ? Aldosivi
Argentina - Primera B Metropolitana October 1
18:05 Club Atletico Estudiantes ? - ? Villa Dalmine
18:30 Almirante Brown ? - ? Dep.Espanol
18:30 Barracas Central ? - ? Sportivo Italiano
18:30 Brown de Adrogue ? - ? Dep. Merlo
18:30 CA Fenix ? - ? Tristan Suarez
18:30 Comunicaciones ? - ? CD UAI Urquiza
18:30 Deportivo Armenio ? - ? Almagro
23:00 Club Atletico Platense ? - ? Acassuso
Argentina - Copa Argentina October 1
23:30 Estudiantes ? - ? Independiente
Brazil - Cup October 1
22:30 Botafogo RJ ? - ? Santos FC
22:30 Cruzeiro ? - ? ABC
October 2
01:00 America RN ? - ? Flamengo
01:00 Corinthians ? - ? Atletico MG
Bolivia - Primera Division:: apertura October 1
19:00 Club Petrolero ? - ? The Strongest
October 2
00:00 San Jose ? - ? Oriente Petrolero
Ecuador - Serie A:: clausura October 1
21:00 Mushuc Runa ? - ? Universidad Catolica
October 2
00:00 Manta ? - ? Barcelona SC
00:00 Olmedo ? - ? Dep. Cuenca
00:15 El Nacional ? - ? LDU de Quito
00:15 Independiente del Valle ? - ? Dep. Quito
Paraguay - Division Profesional:: clausura October 1
21:30 Guarani ? - ? 3 de Febrero
22:00 Deportivo Capiata ? - ? Luqueno
23:10 Libertad ? - ? Nacional
23:40 General Diaz ? - ? Olimpia
Peru - Primera División:: clausura October 1
16:00 Deportivo Los Caimanes ? - ? Inti Gas Deportes
18:15 U.Comercio ? - ? Universitario de Deportes
20:30 Sporting Cristal ? - ? Real Garcilaso
Mexico - Primera Division:: apertura October 2
00:00 Puebla ? - ? Pumas
01:00 CF America ? - ? Veracruz
01:00 Morelia ? - ? Pachuca
02:00 Jaguares ? - ? Leones Negros U. de G.
02:45 Tijuana ? - ? Cruz Azul
USA - NASL Fall October 1
23:00 Ottawa Fury ? - ? Atlanta Silverbacks
Costa Rica - Primera División:: apertura October 2
02:00 Deportivo Saprissa ? - ? LD Alajuelense
Guatemala - Liga Nacional:: apertura October 1
18:30 CSD Municipal ? - ? Universidad SC
October 2
02:00 CSD Comunicaciones ? - ? Antigua Guatemala
02:00 Deportivo Petapa ? - ? Coatepeque
Honduras - Liga Nacional:: apertura October 1
21:00 CD Real Sociedad ? - ? CD Olimpia
October 2
01:00 CD Motagua ? - ? Parrillas One
01:00 Platense FC ? - ? CD Marathon
01:00 Real Espana ? - ? CD Victoria
Asia - Champions League:: play-off October 1
maç oynanıyor... 42' Western Sydney Wanderers FC 1 - 0 FC Seoul
Singapore - S.League October 1
11:30 Courts Young Lions ? - ? Harimau Muda B
11:30 Warriors FC ? - ? Balestier Khalsa FC
Republic of Korea - K-League Classic October 1
maç oynanıyor... 12' Gyeongnam FC 0 - 0 Pohang Steelers
maç oynanıyor... 12' Jeonbuk FC 2 - 0 Jeju United
10:30 Busan I'Park ? - ? Sangju Sangmu
10:30 Seongnam FC ? - ? Chunnam Dragons
10:30 Suwon S.B. ? - ? Incheon United
Algeria - Ligue 1 October 1
16:00 JS Kabylie ? - ? JS Saoura
Egypt - Premier League October 1
13:00 Alaab Damanhour ? - ? Misr El-Maqasha
15:15 Ismaily SC ? - ? Petrojet
17:30 El Zamalek ? - ? El Dakhleya
Tunisia - Ligue I October 1
14:30 Gafsa ? - ? CS Sfaxien
iddaa
Live Score » Fudbalski Tipovi
Last update time : 10:11
Champions League - Group A October 1
18:45 Atletico Madrid ? - ? Juventus
18:45 Malmo FF ? - ? Olympiakos
Champions League - Group B October 1
18:45 Basel ? - ? Liverpool
18:45 PFC Ludogorets Razgrad ? - ? Real Madrid
Champions League - Group C October 1
16:00 Zenit St. Petersburg ? - ? Monaco
18:45 Bayer Leverkusen ? - ? Benfica
Champions League - Group D October 1
18:45 Anderlecht ? - ? Borussia Dortmund
18:45 Arsenal ? - ? Galatasaray
England - Championship October 1
18:45 Leeds United ? - ? Reading
18:45 Wolverhampton Wanderers ? - ? Huddersfield Town
19:00 Fulham ? - ? Bolton Wanderers
Italy - Lega Pro:: group A October 1
18:30 Albinoleffe ? - ? Arezzo
Germany - Regionalliga Nord October 1
17:30 Werder Bremen II ? - ? Cloppenburg
Belgium - Belgacom League October 1
Postp. Tubize ? - ? St.Truiden
Portugal - Segunda Liga October 1
maç oynanıyor... 12' Benfica B 0 - 0 Santa Clara
15:00 Atletico ? - ? Oliveirense
15:00 Chaves ? - ? U. Madeira
15:00 Freamunde ? - ? Sp.Covilha
15:00 Tondela ? - ? Sporting CP B
15:00 Viseu ? - ? Maritimo B
15:00 Vitoria de Guimaraes B ? - ? Beira-Mar
17:00 Portimonense ? - ? FC Porto B
19:30 Olhanense ? - ? Farense
Denmark - 2nd Division:: east October 1
16:30 Hvidovre IF ? - ? HIK
Russia - 2nd Division:: south October 1
11:00 Anzhi Makhachkala II ? - ? FK Taganrog
11:00 Terek Grozny II ? - ? Mashuk-KMV
12:00 Alania-D Vladikavkaz ? - ? Astrakhan
12:00 Druzhba ? - ? Biolog Novokubansk
12:00 FC Krasnodar II ? - ? FC Zhemchuzhyna Yalta
12:00 FC Rotor Volgograd ? - ? Dinamo Stavropol
12:00 Sochi ? - ? Chernomorets N.
14:00 Afips Afipsky ? - ? Torpedo Armavir
14:00 Spartak Nalchik ? - ? Mitos
15:00 FC SKCHF Sevastopol ? - ? Vityaz Krymsk
Montenegro - Cup October 1
14:00 Berane ? - ? Sutjeska Niksic
14:00 Buducnost P. ? - ? Mogren Budva
14:00 Grbalj Radanovici ? - ? Mornar
14:00 Ibar Rozaje ? - ? Igalo
14:00 Ibar Rozaje ? - ? Petrovac
14:00 Petrovac ? - ? Pljevlja FK
14:00 Rudar Pljevlja ? - ? Bratstvo Cijevna
14:00 Zeta Golubovci ? - ? Decic Tuzi
Albania - Cup October 1
12:30 Ada Velipoje ? - ? Kastrioti
12:30 Beselidhja Lezhe ? - ? Teuta
12:30 Burreli ? - ? Lushnja
12:30 Dinamo Tirana ? - ? Apolonia
12:30 Himara ? - ? Skenderbeu
12:30 Iliria Fushe-Kruje ? - ? Partizani
12:30 Kamza ? - ? Flamurtari
12:30 Luftetari Gjirokaster ? - ? Bylis B.
12:30 Mamurrasi ? - ? Vllaznia
12:30 Naftetari Kucove ? - ? Laci
12:30 Pogradeci ? - ? Butrinti Sarande
12:30 Shkumbini ? - ? Elbasani
12:30 Sopoti Librazhd ? - ? Tirana
12:30 Tomori B. ? - ? Terbuni Puke
12:30 Veleciku Koplik ? - ? Besa
12:30 Vora ? - ? Kukesi
South America - Copa Sudamericana October 1
22:30 Bahia ? - ? Universidad Cesar Vallejo
October 2
01:00 Atletico Nacional ? - ? Vitoria
01:00 Emelec ? - ? Goias
Argentina - Primera:: apertura October 1
21:00 San Lorenzo ? - ? Olimpo
Argentina - Primera B Nacional October 1
18:30 Crucero del Norte ? - ? Sportivo Belgrano
22:00 All Boys ? - ? Sarmiento
23:30 Deportivo Santamarina ? - ? Atletico Tucuman
23:30 Union ? - ? Patronato de Parana
October 2
00:00 Boca Unidos ? - ? Colon
00:00 Independiente Rivadavia ? - ? Huracan
00:00 Instituto ? - ? Guarani Antonio Franco
00:30 Gimnasia J ? - ? Aldosivi
Argentina - Primera B Metropolitana October 1
18:05 Club Atletico Estudiantes ? - ? Villa Dalmine
18:30 Almirante Brown ? - ? Dep.Espanol
18:30 Barracas Central ? - ? Sportivo Italiano
18:30 Brown de Adrogue ? - ? Dep. Merlo
18:30 CA Fenix ? - ? Tristan Suarez
18:30 Comunicaciones ? - ? CD UAI Urquiza
18:30 Deportivo Armenio ? - ? Almagro
23:00 Club Atletico Platense ? - ? Acassuso
Argentina - Copa Argentina October 1
23:30 Estudiantes ? - ? Independiente
Brazil - Cup October 1
22:30 Botafogo RJ ? - ? Santos FC
22:30 Cruzeiro ? - ? ABC
October 2
01:00 America RN ? - ? Flamengo
01:00 Corinthians ? - ? Atletico MG
Bolivia - Primera Division:: apertura October 1
19:00 Club Petrolero ? - ? The Strongest
October 2
00:00 San Jose ? - ? Oriente Petrolero
Ecuador - Serie A:: clausura October 1
21:00 Mushuc Runa ? - ? Universidad Catolica
October 2
00:00 Manta ? - ? Barcelona SC
00:00 Olmedo ? - ? Dep. Cuenca
00:15 El Nacional ? - ? LDU de Quito
00:15 Independiente del Valle ? - ? Dep. Quito
Paraguay - Division Profesional:: clausura October 1
21:30 Guarani ? - ? 3 de Febrero
22:00 Deportivo Capiata ? - ? Luqueno
23:10 Libertad ? - ? Nacional
23:40 General Diaz ? - ? Olimpia
Peru - Primera División:: clausura October 1
16:00 Deportivo Los Caimanes ? - ? Inti Gas Deportes
18:15 U.Comercio ? - ? Universitario de Deportes
20:30 Sporting Cristal ? - ? Real Garcilaso
Mexico - Primera Division:: apertura October 2
00:00 Puebla ? - ? Pumas
01:00 CF America ? - ? Veracruz
01:00 Morelia ? - ? Pachuca
02:00 Jaguares ? - ? Leones Negros U. de G.
02:45 Tijuana ? - ? Cruz Azul
USA - NASL Fall October 1
23:00 Ottawa Fury ? - ? Atlanta Silverbacks
Costa Rica - Primera División:: apertura October 2
02:00 Deportivo Saprissa ? - ? LD Alajuelense
Guatemala - Liga Nacional:: apertura October 1
18:30 CSD Municipal ? - ? Universidad SC
October 2
02:00 CSD Comunicaciones ? - ? Antigua Guatemala
02:00 Deportivo Petapa ? - ? Coatepeque
Honduras - Liga Nacional:: apertura October 1
21:00 CD Real Sociedad ? - ? CD Olimpia
October 2
01:00 CD Motagua ? - ? Parrillas One
01:00 Platense FC ? - ? CD Marathon
01:00 Real Espana ? - ? CD Victoria
Asia - Champions League:: play-off October 1
maç oynanıyor... 42' Western Sydney Wanderers FC 1 - 0 FC Seoul
Singapore - S.League October 1
11:30 Courts Young Lions ? - ? Harimau Muda B
11:30 Warriors FC ? - ? Balestier Khalsa FC
Republic of Korea - K-League Classic October 1
maç oynanıyor... 12' Gyeongnam FC 0 - 0 Pohang Steelers
maç oynanıyor... 12' Jeonbuk FC 2 - 0 Jeju United
10:30 Busan I'Park ? - ? Sangju Sangmu
10:30 Seongnam FC ? - ? Chunnam Dragons
10:30 Suwon S.B. ? - ? Incheon United
Algeria - Ligue 1 October 1
16:00 JS Kabylie ? - ? JS Saoura
Egypt - Premier League October 1
13:00 Alaab Damanhour ? - ? Misr El-Maqasha
15:15 Ismaily SC ? - ? Petrojet
17:30 El Zamalek ? - ? El Dakhleya
Tunisia - Ligue I October 1
14:30 Gafsa ? - ? CS Sfaxien
iddaa


Live Score


Last update time : 10:11
Champions League - Group A October 1
18:45 Atletico Madrid ? - ? Juventus
18:45 Malmo FF ? - ? Olympiakos
Champions League - Group B October 1
18:45 Basel ? - ? Liverpool
18:45 PFC Ludogorets Razgrad ? - ? Real Madrid
Champions League - Group C October 1
16:00 Zenit St. Petersburg ? - ? Monaco
18:45 Bayer Leverkusen ? - ? Benfica
Champions League - Group D October 1
18:45 Anderlecht ? - ? Borussia Dortmund
18:45 Arsenal ? - ? Galatasaray
England - Championship October 1
18:45 Leeds United ? - ? Reading
18:45 Wolverhampton Wanderers ? - ? Huddersfield Town
19:00 Fulham ? - ? Bolton Wanderers
Italy - Lega Pro:: group A October 1
18:30 Albinoleffe ? - ? Arezzo
Germany - Regionalliga Nord October 1
17:30 Werder Bremen II ? - ? Cloppenburg
Belgium - Belgacom League October 1
Postp. Tubize ? - ? St.Truiden
Portugal - Segunda Liga October 1
maç oynanıyor... 12' Benfica B 0 - 0 Santa Clara
15:00 Atletico ? - ? Oliveirense
15:00 Chaves ? - ? U. Madeira
15:00 Freamunde ? - ? Sp.Covilha
15:00 Tondela ? - ? Sporting CP B
15:00 Viseu ? - ? Maritimo B
15:00 Vitoria de Guimaraes B ? - ? Beira-Mar
17:00 Portimonense ? - ? FC Porto B
19:30 Olhanense ? - ? Farense
Denmark - 2nd Division:: east October 1
16:30 Hvidovre IF ? - ? HIK
Russia - 2nd Division:: south October 1
11:00 Anzhi Makhachkala II ? - ? FK Taganrog
11:00 Terek Grozny II ? - ? Mashuk-KMV
12:00 Alania-D Vladikavkaz ? - ? Astrakhan
12:00 Druzhba ? - ? Biolog Novokubansk
12:00 FC Krasnodar II ? - ? FC Zhemchuzhyna Yalta
12:00 FC Rotor Volgograd ? - ? Dinamo Stavropol
12:00 Sochi ? - ? Chernomorets N.
14:00 Afips Afipsky ? - ? Torpedo Armavir
14:00 Spartak Nalchik ? - ? Mitos
15:00 FC SKCHF Sevastopol ? - ? Vityaz Krymsk
Montenegro - Cup October 1
14:00 Berane ? - ? Sutjeska Niksic
14:00 Buducnost P. ? - ? Mogren Budva
14:00 Grbalj Radanovici ? - ? Mornar
14:00 Ibar Rozaje ? - ? Igalo
14:00 Ibar Rozaje ? - ? Petrovac
14:00 Petrovac ? - ? Pljevlja FK
14:00 Rudar Pljevlja ? - ? Bratstvo Cijevna
14:00 Zeta Golubovci ? - ? Decic Tuzi
Albania - Cup October 1
12:30 Ada Velipoje ? - ? Kastrioti
12:30 Beselidhja Lezhe ? - ? Teuta
12:30 Burreli ? - ? Lushnja
12:30 Dinamo Tirana ? - ? Apolonia
12:30 Himara ? - ? Skenderbeu
12:30 Iliria Fushe-Kruje ? - ? Partizani
12:30 Kamza ? - ? Flamurtari
12:30 Luftetari Gjirokaster ? - ? Bylis B.
12:30 Mamurrasi ? - ? Vllaznia
12:30 Naftetari Kucove ? - ? Laci
12:30 Pogradeci ? - ? Butrinti Sarande
12:30 Shkumbini ? - ? Elbasani
12:30 Sopoti Librazhd ? - ? Tirana
12:30 Tomori B. ? - ? Terbuni Puke
12:30 Veleciku Koplik ? - ? Besa
12:30 Vora ? - ? Kukesi
South America - Copa Sudamericana October 1
22:30 Bahia ? - ? Universidad Cesar Vallejo
October 2
01:00 Atletico Nacional ? - ? Vitoria
01:00 Emelec ? - ? Goias
Argentina - Primera:: apertura October 1
21:00 San Lorenzo ? - ? Olimpo
Argentina - Primera B Nacional October 1
18:30 Crucero del Norte ? - ? Sportivo Belgrano
22:00 All Boys ? - ? Sarmiento
23:30 Deportivo Santamarina ? - ? Atletico Tucuman
23:30 Union ? - ? Patronato de Parana
October 2
00:00 Boca Unidos ? - ? Colon
00:00 Independiente Rivadavia ? - ? Huracan
00:00 Instituto ? - ? Guarani Antonio Franco
00:30 Gimnasia J ? - ? Aldosivi
Argentina - Primera B Metropolitana October 1
18:05 Club Atletico Estudiantes ? - ? Villa Dalmine
18:30 Almirante Brown ? - ? Dep.Espanol
18:30 Barracas Central ? - ? Sportivo Italiano
18:30 Brown de Adrogue ? - ? Dep. Merlo
18:30 CA Fenix ? - ? Tristan Suarez
18:30 Comunicaciones ? - ? CD UAI Urquiza
18:30 Deportivo Armenio ? - ? Almagro
23:00 Club Atletico Platense ? - ? Acassuso
Argentina - Copa Argentina October 1
23:30 Estudiantes ? - ? Independiente
Brazil - Cup October 1
22:30 Botafogo RJ ? - ? Santos FC
22:30 Cruzeiro ? - ? ABC
October 2
01:00 America RN ? - ? Flamengo
01:00 Corinthians ? - ? Atletico MG
Bolivia - Primera Division:: apertura October 1
19:00 Club Petrolero ? - ? The Strongest
October 2
00:00 San Jose ? - ? Oriente Petrolero
Ecuador - Serie A:: clausura October 1
21:00 Mushuc Runa ? - ? Universidad Catolica
October 2
00:00 Manta ? - ? Barcelona SC
00:00 Olmedo ? - ? Dep. Cuenca
00:15 El Nacional ? - ? LDU de Quito
00:15 Independiente del Valle ? - ? Dep. Quito
Paraguay - Division Profesional:: clausura October 1
21:30 Guarani ? - ? 3 de Febrero
22:00 Deportivo Capiata ? - ? Luqueno
23:10 Libertad ? - ? Nacional
23:40 General Diaz ? - ? Olimpia
Peru - Primera División:: clausura October 1
16:00 Deportivo Los Caimanes ? - ? Inti Gas Deportes
18:15 U.Comercio ? - ? Universitario de Deportes
20:30 Sporting Cristal ? - ? Real Garcilaso
Mexico - Primera Division:: apertura October 2
00:00 Puebla ? - ? Pumas
01:00 CF America ? - ? Veracruz
01:00 Morelia ? - ? Pachuca
02:00 Jaguares ? - ? Leones Negros U. de G.
02:45 Tijuana ? - ? Cruz Azul
USA - NASL Fall October 1
23:00 Ottawa Fury ? - ? Atlanta Silverbacks
Costa Rica - Primera División:: apertura October 2
02:00 Deportivo Saprissa ? - ? LD Alajuelense
Guatemala - Liga Nacional:: apertura October 1
18:30 CSD Municipal ? - ? Universidad SC
October 2
02:00 CSD Comunicaciones ? - ? Antigua Guatemala
02:00 Deportivo Petapa ? - ? Coatepeque
Honduras - Liga Nacional:: apertura October 1
21:00 CD Real Sociedad ? - ? CD Olimpia
October 2
01:00 CD Motagua ? - ? Parrillas One
01:00 Platense FC ? - ? CD Marathon
01:00 Real Espana ? - ? CD Victoria
Asia - Champions League:: play-off October 1
maç oynanıyor... 42' Western Sydney Wanderers FC 1 - 0 FC Seoul
Singapore - S.League October 1
11:30 Courts Young Lions ? - ? Harimau Muda B
11:30 Warriors FC ? - ? Balestier Khalsa FC
Republic of Korea - K-League Classic October 1
maç oynanıyor... 12' Gyeongnam FC 0 - 0 Pohang Steelers
maç oynanıyor... 12' Jeonbuk FC 2 - 0 Jeju United
10:30 Busan I'Park ? - ? Sangju Sangmu
10:30 Seongnam FC ? - ? Chunnam Dragons
10:30 Suwon S.B. ? - ? Incheon United
Algeria - Ligue 1 October 1
16:00 JS Kabylie ? - ? JS Saoura
Egypt - Premier League October 1
13:00 Alaab Damanhour ? - ? Misr El-Maqasha
15:15 Ismaily SC ? - ? Petrojet
17:30 El Zamalek ? - ? El Dakhleya
Tunisia - Ligue I October 1
14:30 Gafsa ? - ? CS Sfaxien
iddaa