crvena zvezda

Crvena zvezda – Rid 3:0

Feb 2013 | Gol Šansa | 0 komentara. Ostavi komentar!

Fudbaleri Crvene zvezde odlično su počeli seriju utakmica u Antaliji, pobedivši petoplasirani tim austrijske Superlige Rid rezultatom 3:0.
Trener Janković odlučio se za sledećih startnih 11: Kirovski, Mikić, Petković, Pantić, Mladenović, Milijaš, Milivojević, Milunović, Savićević, Lazović i Ožegović.
Crveno-beli su poveli golom Milunovića u 13. minutu, Milivojević je u 40. minutu povisio prednost, a pobedu je potvrdio Nenad Milijaš u 83. minutu.
Loša stvar za Zvezdu je što su njeni igrači zaradili dva crvena kartona – najpre je golman Kirovski isključen u 29. minutu, uz pravo zamene, dok je Spajić za 40 minuta drugog dela dobio dva žuta kartona, pa je meč završen 11 na 10.